Veri Kurtarma Hizmeti

MÜDAHALE ETMEYİN:

Data Kaybı yaşadığınız zaman ilk yapmanız gereken şey kesinlikle verinin bağlı bulunduğu cihaza veri giriş/çıkış yapmamanızdır. Hatta mümkünse aygıtın kapalı kalması gerekmektedir.

ÜCRETSİZ ANALİZ:

Merkezimize gelen her türlü veri kurtarma aygıtından, verileriz ücretsiz olarak analiz edilmektedir. Analiz sonucunda verilerinizin durumu ve fiyatlandırması ile ilgili bilgi verilir ve sizin onayınız beklenir.

Veri Kurtarma Hizmetleri bilgisayar, dijital kamera ve video, cep telefonu ve her türlü kayıt ortamında veri kaybına yaşanan her durumda, yüksek başarı oranı ile birçok firma, şahıs ve kurumun verilerine ulaşmasını sağlamaktadır. Disklerin içlerinin açılması gerektiği durumlarda kesinlikle toz barındırmayan Sınıf 100 (Class 100) temiz oda kullanılması zorunludur. Aksi taktirde ortamda bulunan ve gözle görülmeyen tozlar disk üzerinde birikerek birkaç dakika içerisinde binlerce bozuk sektör oluşmakta ve veriler önemli ölçüde zarar görmektedir.

Firmamıza veri kurtarma amaçlı getirilen disklerdeki başarı oranının yüksek olmasının sebebi, diske herhangi bir zarar vermeden tüm işlemlerin titizlikle yürütülmesi ve disklerin açılmasını gerektiren durumlarda temiz oda (cleanroom) kullanılmasıdır.

 

Veri kurtarma teknolojileri açısından dünyadaki en son gelişmeleri, donanım ve yazılımları yakından takip eden firmamızın, yetkin veri kurtarma mühendisleri ile size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Sahip olduğumuz teknoloji, tecrübe ve bilgi birikimi ile hafıza kartları gibi en küçük veri depolama ortamından SAN/NAS gibi yüksek kapasiteli veri ambarlarına kadar her türlü kapasite, ortam, dosya sistemi ve işletim sistemine müdahale edebiliyoruz.

 

Fujitsu, Western Digital, IBM, Maxtor, Quantum, Toshiba, Seagate, Samsung, Hitachi ve artık üretilmeyen tüm hard disk markalarına veri kurtarma hizmeti vermektedir.

Verileriniz gizlilik, ivedilik ve iş sürekliliği açısından önem taşıyorsa, bu işi yaklaşık 10 yıldır başarılı bir şekilde yürüten firmamıza güvenebilirsiniz.

veri-kurtarma-kilavuzbilgisayar

Veri Kurtarma Hizmeti

Data Kaybı yaşadığınız zaman ilk yapmanız gereken şey kesinlikle verinin bağlı bulunduğu cihaza veri giriş/çıkış yapmamanızdır. Hatta mümkünse aygıtın kapalı kalması gerekmektedir.